no-img
سوس وردپرس

درباره ما

انسان با پیشینه ای به قدمت تاریخ، همواره در جهت رفع نیازهای خود کوشیده است. شناخت نیاز روز، اتصال دهنده اصلی دنیای دیجیتال با زندگی امروز است و این زندگی دیجیتال مانند یک ویروس همه گیر، به سرعت در حال پیشرفت است، soswp.ir نیز از این قافله مستثنی نیست. جالب است بدانید طی اخرین تحقیقات ضریب دسترسی ایرانیان به اینترنت و جستجوی در نت جهت رفع نیازهایشان از سال 2000 تا 2011 سیر بسیار صعودی داشته است.

منبع: https://fa.wikipedia.org

soswp.ir چیست؟

زندگی کماکان جریان دارد و گاهی تکنولوژی از آن جلو می‌زند. ما مرتب یاد می‌گیریم و اگر بتوانیم یاد می‌دهیم تا از این قافله جا نمانیم …
soswp.ir به همه ی ما که در جستجوی یافتن هستیم کمک می کند. در soswp به اموخته هایمان اضافه خواهد شد. soswp مرجعی تخصصی برای پاسخ به نیازهای زندگی تکنولوژیک شماست، رسانه‌ای که با هدف حل مسئله شروع به کار کرد و جایی برای یاد گرفتن است. ما در soswp تمام تلاش خود را جهت تهیه و تولید آموزش های با کیفیت و حرفه ای انجام می دهیم. اخرین روش ها و آموزش ها در اینجا به اشتراک گذاشته می شود.

فعالیت‌های این سایت، عمدتاً بر ارائه آموزش های دیجیتال – معرفی سایت های کاربردی – معرفی نرم افزارها و بازی‌های رایانه‌ای – دانلود نرم افزار، بازی، فیلم، موزیک – آموزه های اجتماعی و شهروندی و … متمرکز می‌ باشد.
در حال حاضر soswp به‌عنوان یکی از پیشگامان تولیدکننده محتوای آموزشی کاربردی در ایران است.

فرم گزارش را به دقت تکمیل نمایید...
از همکاری شما پیشاپیش سپاسگذاریم